Filma Me Titra Shqip: The Transporter Refueled

96 min 2015 5,5 / 921
Kategoria: Thriller Aksion Krim Mister
Viti: Sep 3, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,561
Shikime: 2608
Pershkrimi
Frenk, një shofer i talentuar, ndihmon katër vajza të cilat shfrytëzoheshin për prostitucion, që të hakmerren ndaj tutorit të tyre dhe për të shpëtuar babain e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR