Filma Me Titra Shqip: Rush Hour 3

91 min 2007 6,2 / 1688
Kategoria: Aksion Komedi Krim
Viti: Aug 8, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,346
Shikime: 1919
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas tentativës për të vrarë ambasadorin Han, Li dhe Karter shkojnë në Paris për të mbrojtur gruan e cila ka dijeni për krerët e Triadës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR