Filma Me Titra Shqip: The Pirates

130 min 2014 6,7 / 69
Kategoria: Aksion Histori Aventure
Viti: Aug 6, 2014
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 3,637
Shikime: 1084
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grup piratësh dhe një grup banditësh luftojnë për të kapur balenën gri që ka gëlltitur një vulë mbretërore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR