Filma Me Titra Shqip: Honour

104 min 2014 5,5 / 13
Kategoria: Thriller Dramatik
Viti: Apr 4, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,057
Shikime: 521
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nje histori e perqendruar ne nje grua e cila shenjestrohet nga familja e saj per nje "vrasje nderi" dhe te vrasesi i paguar per ta bere punen...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR