Filma Me Titra Shqip: Taken 2

91 min 2012 6,2 / 4421
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: Sep 27, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,361
Shikime: 2120
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Agjenti i CIA-s shkon ne Stamboll per te shpetuar gruan dhe vajzen e tij nga babai i djemve te vrare shqiptare...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR