Filma Me Titra Shqip: Desire

103 min 2011 4,7 / 210
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Sep 14, 2011
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 29,258
Shikime: 3025
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Filmi është i keshillueshem për moshen mbi 18 vjeç. Përmban skena erotike të forta. || Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR