Filma Me Titra Shqip: Carlos

338 min 2010 7 / 99
Viti: Oct 11, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,583
Shikime: 3356
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Rreth Pjesës së Parë: Pas disa akteve terroriste dhe pasi vret "Andre", famëkeqi Karlos thirret nga Uadi Hadad, i cili në emër të Sadam Husenit, i cakton një detyrë që mund të ndihmojë Sadamin për të arritur qëllimin e tij me ministrat e OPEC-ut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR