Filma Me Titra Shqip: Drive

100 min 2011 7,5 / 7644
Viti: Aug 6, 2011
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,362
Shikime: 2870
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një punonjës në Hollivud dhe mekanik e gjen veten në telashe pasi ndihmon fqinjin e tij në një arratisje, pas një vjedhje.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR