Filma Me Titra Shqip: Forsaken

90 min 2015 5,9 / 182
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 16, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,5
Shikime: 768
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kejfër dhe Donald Sathërlend ndajnë ekranin në këtë film perëndimor për një armëmbajtës të zemëruar, i cili përpiqet të pajtohet me babain e tij të largët ndërkohë që komuniteti i tyre është i rrethuar nga marrës tokash të pashpirt.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR