Filma Me Titra Shqip: How to Be Single

110 min 2016 6,1 / 2285
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Jan 21, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,732
Shikime: 1600
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Alis pas një lidhje 4 vjeçare merr një pushim nga i dashuri dhe aty jeta e saj pasi njeh një shoqe të re Robinin e cila e nxjerr nga karakteri saj dhe e përzien në botën e festave dhe seksit me te panjohur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR