Filma Me Titra Shqip: Hustle & Flow

116 min 2005 7 / 181
Kategoria: Dramatik
Viti: Jul 22, 2005
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,496
Shikime: 1966
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Me ndihmën e miqve të tij, një tutor nga Memfis përpiqet të bëhet një repist suksesshëm. Dhe kur dëgjon se superylli i hip-hop Skini Blek do të vijë në qytet, ai përpiqet që të tëheqë vemendjen e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR