Filma Me Titra Shqip: Jack Ryan: Shadow Recruit

105 min 2014 6,1 / 1872
Kategoria: Aksion Dramatik Thriller
Viti: Jan 15, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 15,987
Shikime: 2149
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Xhek Rajan, një analist i ri dhe i fshehtë i CIA-s, zbulon një komplot rus për të shembur ekonominë e SHBA-së me anë të një sulmi terrorist.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR