Filma Me Titra Shqip: I Am Dragon

110 min 2015 6,8 / 158
Kategoria: Fantazi
Viti: Dec 4, 2015
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 7,893
Shikime: 2441
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në pragun e martesës së saj, princesha Miroslava rrëmbehet nga një dragua dhe mbahet peng në kështjellën e tij në ishullin e largët. Mira la gjithçka pas në të kaluarën, familjen,shokët dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR