Filma Me Titra Shqip: Ice Age: The Great Egg-Scapade

25 min 2016 6,2 / 248
Viti: Mar 20, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,552
Shikime: 619
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Sidi fillon punë si kujdestar vezësh, nuk e di që një armik i vjetër ka plane të tjera. Mashtrimet çojnë te gjuetia e parë e vezëve dhe krijimin e traditave të njohura të Pashkëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR