Filma Me Titra Shqip: In the Heart of the Sea

122 min 2015 6,6 / 2442
Viti: Nov 20, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 13,022
Shikime: 2322
Pershkrimi
"NË ZEMËR TË DETIT", bazuar në ngjarjen e vitit 1820, ku një ngjarje e pabesueshme ndodhi: një anije gjuetare balenash u sulmua nga një balenë gjigande me përmasat dhe forcën e një mamuthi, duke e lënë ekuipazhin e anijes 90 ditë në det, mijëra kilometra larg shtëpisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR