Filma Me Titra Shqip: Justice League vs. Teen Titans

78 min 2016 6,9 / 436
Kategoria: Aksion Animacion
Viti: Mar 29, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,633
Shikime: 589
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Robin dërgohet të punojë me Titanët adoleshentë, pasi sjellja e tij shpërthyese prish një mision të ligës së drejtësisë. Titanët më pas, duhet të përballen me Trigon pasi ai zotëron Ligën dhe kërcënon se do pushtojë botën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR