Filma Me Titra Shqip: Ken Park

97 min 2002 5,9 / 283
Kategoria: Dramatik
Viti: Aug 31, 2002
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,143
Shikime: 1114
Trailer: YouTube
Pershkrimi
KUJDES, FILMI PERMBAN DISA SKENA TE FORTA EROTIKE! KESHILLOHET PER SHIKUES MBI 18 VJEC! Ky film tregon jetën e disa adoleshentëve kalifornianë, marrëdhëniet midis tyre dhe me prindërit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR