Filma Me Titra Shqip: Jobs

128 min 2013 6,1 / 1746
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Aug 16, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,597
Shikime: 1034
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Historia e jetës së Stiv Xhobs që nga braktisja e kolegjit dhe triumfi i tij në botën e teknologjisë duke u bërë një nga sipërmarrësit më të nderuar të shekullit të 20-të.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR