Filma Me Titra Shqip: Monk Comes Down the Mountain

113 min 2015 5,6 / 42
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jul 3, 2015
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4,624
Shikime: 688
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një murg i ri Taoist, tepër i aftë i quajtur Hi Anksia, i është kërkuar nga mjeshtri i tij që të largohet kur mungesa e ushqimit i kanoset tempullit në majë të malit ku ai jeton dhe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR