Filma Me Titra Shqip: The Bodyguard

99 min 2016 5,9 / 35
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Apr 1, 2016
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 3,789
Shikime: 1438
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një badigard i dalë në pension i cili jeton në cepin e botës ku Kina, Rusia dhe Korea e Veriut bashkohen, ndërkohë që vuan nga skleroza e parakohshme, zë miqësi me një vajzë të vogël. Kur jeta e saj vihet në rrezik nga lidhjet e babait të saj me një kriminel, badigardi duhet të vërë në përdorim aftësitë e tij të vjetra për ta shpëtuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR