Filma Me Titra Shqip: One Wild Moment

105 min 2015 5,8 / 713
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Jun 24, 2015
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 9,002
Shikime: 3818
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Dy miq marrin vajzat e tyre me vete me pushime në plazh dhe e gjejnë veten në një situatë të çuditshme. Një ribërje e filmit të 1977 "Një moment rrëmbimi".
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR