Filma Me Titra Shqip: Open Season: Scared Silly

85 min 2015 5,6 / 155
Viti: Dec 18, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,895
Shikime: 1007
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Elioti, Bugi dhe gjithë kafshët e dashura të pyllit rikthehen në një aventurë komike të re.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR