Filma Me Titra Shqip: Pandemic

91 min 2016 4,6 / 161
Viti: Feb 26, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 8,249
Shikime: 2971
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një virus me përqindje epike ka pushtuar planetin. Aty ka më shumë të infektuar se sa të painfektuar dhe njerëzimi po humbet kontrollin e mbijetesës. Shpresa e vetme është gjetja e një kure dhe frenimi i të infektuarve. Loren është një doktoreshë, e cila pas dështimit në qytetin e Nju Jorkut, vjen në Los Anxhelos për të drejtuar një skuadër e për të shpëtuar të mbijetuarit e painfektuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR