Filma Me Titra Shqip: Pineapple Express

111 min 2008 6,6 / 2250
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Aug 6, 2008
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,674
Shikime: 2246
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Deil Denton, është një shpërndarës proces gjyqësore, dërsa Saul është një tregtar marihuane. Ata ndiqen nga kriminelët dhe një police e korruptuar, pasi Deil ishte dëshmitar kur Bosi i një bande vrau një tjetër tregtar për të eliminuar konkurrencën....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR