Filma Me Titra Shqip: Not Safe for Work

74 min 2014 5,3 / 72
Kategoria: Thriller
Viti: May 9, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,54
Shikime: 930
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një punonjës zyre është bllokuar brenda në ndërtesë ku një vrasës serik është i lirë, dhe sjell kaos.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR