Filma Me Titra Shqip: Piranha 3D

88 min 2010 5,3 / 1191
Kategoria: Komedi Horror
Viti: Aug 20, 2010
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,722
Shikime: 2562
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Çdo vit, popullata e qytezës Liqeni Viktoria shpërthen nga 5,000 vetë në 50,000 vetë për pushimet e pranverës, një rebelim pijesh alkoolike dhe gallatash në diell. Por këtë vit, ka diçka më tepër për t’u shqetësuar sesa dhimbja e kokës pas një nate dehjeje dhe ankesat e pleqve: një lloj i ri terrori është gati të lihet i lirë në Liqenin Viktoria. Pasi një lloj peshku mishngrënës prehistorik lihet i lirë, një grup i pafat të huajsh duhet të bëhet së bashku për të parandaluar veten të bëhet ushqim
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR