Filma Me Titra Shqip: Pixies

77 min 2015 5,6 / 5
Kategoria: Komedi Animacion
Viti: Jun 5, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3,169
Shikime: 655
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Fisi i Piksive mallkon Xho Bekun pasi ai lëndon pa dashur një nga djemtë e mbretit. Atij i ecën çdo gjë ters madje dhe me dashurinë e jetës së tij. Çdo të ndodhë mes tij dhe Piksive?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR