Filma Me Titra Shqip: Riot

88 min 2015 6 / 79
Kategoria: Aksion
Viti: Sep 27, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 6,495
Shikime: 697
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një ish agjent, Xhek Ston, humb gruan e tij në mënyrë të padrejtë në luftë me mafien ruse. Pas shpinës së tij organizohej një korrupsion i madh, duke përfshirë qytetarë, oficerë edhe njerëz me pushtet. Nga ai moment merr në dorë rrjedhën e ngjarjeve dhe vendos t'i bëjë nje vizitë në burg shkaktarit të vdekjes së gruas së tij. Aksion, luftë, e intrigë. Sidomos kur në të përfshihet edhe një reportere që zbulon gjithçka.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR