Filma Me Titra Shqip: Blueberry

124 min 2004 4,9 / 106
Kategoria:
Viti: Feb 9, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,665
Shikime: 664
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Majk kthehet në qytetin e tij të lindjes me një problem të vjetër për të zgjidhur. Vite më parë, kur ishte i ri, u përjashtua nga dikush sepse që të dy kishin rënë në dashuri me të njëjtën prostitutë. Tani Majku bëhet Marshalli i qytetit, i vendosur për të ruajtur dhe zbatuar ligjin...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR