Filma Me Titra Shqip: Rob Roy

139 min 1995 6,7 / 307
Viti: Apr 13, 1995
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 7,045
Shikime: 1701
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nje histori e viteve 1600. Rob Roi MakGregor nje burre i fjales duhet te vendos ne vend nderin e tij kundra dredhive dhe mashtrimeve per pushtet dhe para.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR