Filma Me Titra Shqip: Rocky II

119 min 1979 7,1 / 2402
Kategoria: Dramatik
Viti: Jun 15, 1979
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,449
Shikime: 1859
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Roki edhe pasi terhiqet nga boksi zyrtar pas ndeshjes se pare me Apollon, ne kushte te veshtira ekonimike dhe per te mbrojtur nderin e tij zbret edhe njehere ne ring perball Apollos.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR