Filma Me Titra Shqip: Son of Saul

107 min 2015 7,2 / 598
Kategoria: Lufte Dramatik Thriller
Viti: Jun 11, 2015
Gjuha Origjinale: HU
Popullariteti: 7,828
Shikime: 1534
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në një kamp përqendrimi gjerman, një çifut kërkon të gjejë një mjeshtër për të kryer ritualet e varrimit për një djalë të vogël që ai e mendon si të birin. Ai del kundra të gjithëve vetëm që të përmbushë ritualin dhe djali të mos digjet
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR