Filma Me Titra Shqip: Sisters

118 min 2015 5,9 / 1005
Kategoria: Komedi
Viti: Dec 18, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,861
Shikime: 1495
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Dy motra të dështuara në jetën familjare i kthehen dhe një herë rinisë duke organizuar një festë me shoqërinë e vjetër. Mes alkoolit, drogës dhe dëshpërimit çdo gjë shkon si mos më keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR