Filma Me Titra Shqip: Sherlock: The Abominable Bride

90 min 2016 8 / 1626
Kategoria: Krim Dramatik Mister
Viti: Jan 1, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 12,406
Shikime: 1080
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sherlock dhe Watson kthehen në Victorian, Angli, për të zgjidhur rastin e nuses së neveritshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR