Filma Me Titra Shqip: Only God Forgives

90 min 2013 5,8 / 1547
Kategoria: Dramatik Thriller Krim
Viti: May 22, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14,54
Shikime: 1249
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Xhuliani është një trafikant droge në botën kriminale të Bangkokut. Jeta e tij bëhet akoma edhe më e komplikuar kur nëna e tij e detyron atë të gjejë dhe të vrasë atë i cili është përgjegjës për vdekjen e vëllait të tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR