Filma Me Titra Shqip: Star Wars: The Force Awakens

136 min 2015 7,4 / 13872
Viti: Dec 15, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30,432
Shikime: 1507
Pershkrimi
30 vite pas rrëzimit të Perandorisë Galaktike, një kërcënim i ri po ngrihet. Urdhri i Parë kërkon te sundojë galaksinë, dhe vetëm një grup heronjsh mund t'i ndalojë ata.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR