Filma Me Titra Shqip: Suck Me Shakespeer 2

115 min 2015 6,5 / 622
Kategoria: Komedi
Viti: Sep 10, 2015
Gjuha Origjinale: DE
Popullariteti: 7,718
Shikime: 842
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
"Fack ju Göhte 2" Z.Miller dhe klasa e tij do të bëjnë një udhëtim shkollor në Tailandë për të forcuar reputacionin e shkollës së tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR