Filma Me Titra Shqip: Terminator Genisys

126 min 2015 5,9 / 5850
Viti: Jun 23, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 39,117
Shikime: 1725
Pershkrimi
Kur Xhon Konori dergon rreshterin Kajl Ris pas ne vitin 1984 per te mbrojtur Sara Konorin dhe te siguroje te ardhmen, dicka e papritur ndodh...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR