Filma Me Titra Shqip: The Dressmaker

118 min 2015 7 / 1049
Kategoria: Dramatik Komedi
Viti: Oct 1, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,731
Shikime: 2155
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua joshëse kthehet tek qyteti i saj i vogël në Australinë rurale ... Me makinën e saj të rrobaqepësise dhe stilin e saj modern, ajo shndërron gratë dhe arrinë të hakmerret 'ëmbël' me ata që i bënë keq.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR