Filma Me Titra Shqip: Iceman

104 min 2014 5 / 90
Viti: Apr 17, 2014
Gjuha Origjinale: CN
Popullariteti: 8,816
Shikime: 1337
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një roje perandorake dhe tre miqtë e tij tradhëtarë të fëmijërisë të urdhëruar për ta kapur, varrosen aksidentalisht dhe ngrijnë në kohë. 400 vjet më vonë, ata shkrijnë dhe vazhdojnë betejën që kishin lënë përgjysëm.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR