Filma Me Titra Shqip: The Matrix

136 min 1999 8,1 / 16149
Kategoria: Aksion Fantashkence
Viti: Mar 30, 1999
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 35,021
Shikime: 749
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një haker kompjuterash mëson për disa rebelë të mistershëm rreth vërtetësisë së realitetit të tij dhe rolit të tij në luftën kundër kontrolluesve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR