Filma Me Titra Shqip: The Crow

102 min 1994 7,5 / 2082
Kategoria: Fantazi Aksion Thriller
Viti: May 11, 1994
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,931
Shikime: 916
Pershkrimi
Çifti i dashuruar Eriku dhe Sheli vriten nga një bandë kriminelësh një natë para martesës së tyre, por një vit më pas Eriku rikthehet në botën e të gjallëve për t'u hakmarrë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR