Filma Me Titra Shqip: The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

137 min 2015 6,9 / 8315
Viti: Nov 18, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,687
Shikime: 2168
Pershkrimi
Pasi u simbolizua si "Zogu i Lirisë", Katnis Everdin dhe Distrikti i 13-të angazhohen në një revolucion kundër Kapitol-it autokratik.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR