Filma Me Titra Shqip: Painted Skin

103 min 2008 6,1 / 58
Viti: Sep 25, 2008
Gjuha Origjinale: ZH
Popullariteti: 4,686
Shikime: 1045
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një trillim i përqendruar në vampir që ha lëkurat e grave dhe zemrat e dashnorëve të tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR