Filma Me Titra Shqip: The Scorpion King 3: Battle for Redemption

106 min 2012 4,1 / 178
Viti: Jan 17, 2012
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9,092
Shikime: 1456
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Që prej ardhjes së tij në fron, mbretëria e Mathajusit ka rënë. Tani një vrasës me pagesë, ai duhet ta mbrojë mbretërinë nga një tiran i keq dhe luftëtarët e tij hije për të rimarr lavdinë e dikurshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR