Filma Me Titra Shqip: The Big Short

131 min 2015 7,3 / 5354
Kategoria: Komedi Dramatik
Viti: Dec 11, 2015
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 17,256
Shikime: 2101
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Katër ekspertë të botës së financës parashikojnë krizën financiare të kredive dhe të banesave në mes të viteve 2000 dhe vendosin ti shpallin luftë bankave të mëdha për lakminë dhe mungesën e largpamësisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR