Filma Me Titra Shqip: Winter on Fire: Ukraine's Fight for Freedom

98 min 2015 8,1 / 125
Kategoria:
Viti: Oct 9, 2015
Gjuha Origjinale: UK
Popullariteti: 9,785
Shikime: 1302
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një dokumentar i xhiruar mes trazirave të Ukrainës gjatë vitit 2013 dhe 2014, kur protestat e studentëve të cilët donin integrimin Evropian Eskaluan në një revolucion të dhunshëm duke kërkuar dorëheqjen e Presidentit Viktor F. Yanukovich.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR