Filma Me Titra Shqip: Ride Along 2

102 min 2016 6,2 / 1033
Kategoria: Aksion Komedi
Viti: Jan 14, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,27
Shikime: 973
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Këtë herë polici në provë Ben Barber do të martohet me motrën e kolegut dhe shokut të tij Xhejms Pejtonit, por pak ditë para dasmës duhet të kapin një shpërndarës të madh droge në Majemi.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR