Filma Me Titra Shqip: Rocky IV

91 min 1985 6,9 / 2370
Kategoria: Dramatik
Viti: Nov 21, 1985
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 11,923
Shikime: 5839
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Boksieri i Bashkimit Sovjetik, Ivan Drago, vjen në Amerikë për t'u bërë pjesë e boksit profesionist të peshave të rënda. Në ndeshjen e parë miqësore ai vret Apollo Kridin. Roki kërkon të marrë hak për mikun e tij dhe pranon të shkojë në Rusi për t'u ndeshur me të. A do mundet Roki të fitojë kundra njeriut të hekurt?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR