Filma Me Titra Shqip: Pretty Woman

119 min 1990 7,3 / 4327
Kategoria: Romance Komedi
Viti: Mar 23, 1990
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 18,186
Shikime: 1504
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një biznesmen i ri dhe i fuqishëm bie në dashuri me një prostitut.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR